Týýý vago, já na největšího borce úplně zapomněl…!
5189614
Today
This Month
Last Month
All days
551
13968
25788
5189614
Your IP: 216.73.217.129
Server Time: 2026-06-26 21:50:10
Vrtám se momentálně v Linuxu a MacOS X :)
Momentálně čtu hodně věcí :)
Poslouchám Wardruna, King Diamond
Koukám na Anime série z podzimní sezóny
Z hrané scény se rozhoupávám k Vikingům
Filmy starý padesátkový fláky snad i Univesal horory :p
Hraju W40K Dawn of War III
C
o
k
u
t
i
m
Týýý vago, já na největšího borce úplně zapomněl…!
Vyhrát za každou cenu. I přes nejvyšší oběť…
Být geniem, mít spousty peněz a k tomu ještě inteligentní brnění má i své nevýhody…
