Recenze na Filmy, Anime, Hudbu, Knihy - Abiotic

Mark Millar - Superman Rudá Hvězda

Kutim

Vrtám se momentálně v Linuxu a MacOS X :)

Momentálně čtu hodně věcí :)

Poslouchám Wardruna, King Diamond

Koukám na Anime série z podzimní sezóny

Z hrané scény se rozhoupávám k Vikingům

Filmy starý padesátkový fláky snad i Univesal horory :p

Hraju W40K Dawn of War III

C

o

 

k

u

t

i

m

Superman Rudá hvězda

Znáte Supermana? Možná ne tak docela… co kdyby… ?

Ano, co kdyby přišel scénárista Mark Millar s divokým nápadem, kterému čtenář nebude chtít uvěřit? Přišel! Představte si, co kdyby Superman nespadl na Americkou půdu, ale kamsi do Sovětského svazu? Kal El nebyl vychován Kentovými v Kapitalistické Americe, ale v JZD. V duchu největšího sovětu! Superman by nešířil hlas svobody, ale hlas socialistické kontrarevoluce po celé planetě. A právě v tomto spektakulárním komiksu, který Vás nenechá svými divokými nápady vydechnout!

Millar autor úspěšných komiksů Kick-Ass, Wolverine – Starej dobrej Logan a dalších úspěšných spektáklů vzal všechny oblíbené postavy ze Supermana a narouboval je do příběhu z paralelního univerza. Nejdete tu padoucha Lexe Luthora, Lois Laneovou, Brainiaca i Batmana. Nicméně nyní v trochu jiných rolích, než jste zvyklí.

Superman, jedinečný hrdina. Superman dobromyslný, avšak v jádru přeci jen autoritářský. Všem se snaží vypomoci. Všem se snaží zachránit životy. Jenže tím lidstvo svazuje do nenápadné nesvobody. Vítejte do ponurého Orwellovského světa, kde je jedinou hybnou silou civilizace všudypřítomný, nesmrtelný soudruh Superman!

Nápad Millara je naprosto skvěle zpracován. Samotný závěr sice trochu zamrzí, ale i přes to tento komiks vydaný v pevné vazbě rozhodně doporučuji!

{jcomments on}

Sdílejte tento článek

prechod

3837466
Today
This Month
Last Month
All days
1356
36396
40578
3837466

Your IP: 35.172.230.154
Server Time: 2023-01-31 23:46:50

Kontaktujte Mne:

e-mail: paul.muaddib.at.tiscali.cz

ICQ: Paul Muad'Dib 

Skype: Skype status

Legacy of Alchera Guild

fotokate

Lorgit

Shoujo-ai

Shadow

SETI@HOME