Recenze na Filmy, Anime, Hudbu, Knihy - Abiotic

Deadpool - Lovec Duší

Kutim

Vrtám se momentálně v Linuxu a MacOS X :)

Momentálně čtu hodně věcí :)

Poslouchám Wardruna, King Diamond

Koukám na Anime série z podzimní sezóny

Z hrané scény se rozhoupávám k Vikingům

Filmy starý padesátkový fláky snad i Univesal horory :p

Hraju W40K Dawn of War III

C

o

 

k

u

t

i

m

Deadpool - Lovec duší

Týýý vago, já na největšího borce úplně zapomněl…!

 Sypu popel na cizí hlavu. Takovej blázen, abych si zaneřádil kebuli, zase nejsem. A proč vlastně dělám bordel na cizí hlavě? Protože mi vypadl textík o komiksu Deadpool – Lovec duší! V nějakém nespecifikovaném duševním záchvatu jsem tohoto rudého ďáblíka opomněl zmínit. Takže smůla textíku Kree-Skrullská válka, smůla x-meni, smůla Weird detective, smůla Monstress, smůla Black Widow! Na scénu přilétá schizoidní duo Deadpool-Prestonová.

Čtenáři předchozího štěku o mrtvých prezidentech si jistojistě pamatují, jak to dopadlo, když na hřbitově vykonává nekrofilii, pardon nekromancii, orgánem necertifikovaný nekromant. Kdo nečetl, tak hupky šupky do knihkupectví a naštudovat! Již osvícené čtenářstvo si jistojistě z dlouhodobé paměti vyhrabe, že agentka Prestonová skončila v Deadpoolově kebuli.

Jenže tahle story začíná krapánek dřív. Když se lámaly sedmdesátky s osmdesátkama, tak nám Deadpool potkal Vetise. Vetis byl tajtrdlík z pekla, kterej chtěl dopomoci Iron Manovi k první lize. V chlastání. Deadpool jen, co uslyšel, že pomůže jednomu z Avengerů, na velkorysou nabídku kývnul. A odměna bude velká! Továrna na Laser disky! Boží! Jenže tahle týmovka šla do kopru a Vetis se tak trochu nakrknul. Což nás přenáší opět do přítomnosti nejen nakrknutého čerta.

Vetis, po předešlém epic failu, chce po Deadpoolovi zabít čtyři lidi se kterými podepsal smlouvu a na oplátku prozatím nechá žít Michaela. Kdo, že to je? To je ten orgán nekromantskej, co může za minulý díl a bezdomovkyni Prestonovou nyní nadekovanou v Deadpoolově mozku. Deadpool se tedy chtě-nechtě musí dát do díla. Po svém.

Scénář hýří nápady a snaží se příběh někam inteligentně směřovat. Samozřejmě kreslíři těžce vymýšlené a pilované vtipy sabotují drsnými scénkami s otevřenými zlomeninami, vyléváním roztaveného kovu na obličej, žralokem, podřezáváním, Spider-manem. Zmiňoval jsem toho žraloka?

No prostě jestli vám tahle černohumorná jízda, plná fanouškovské guilty pleasure, nevykouzlí na tváři úsměv, tak vaše smůla, když už jste za to ty prachy daly. Mně rozhodně donutila hodit do prasátka další drobák, abych měl na další díl :)

{jcomments on}

Sdílejte tento článek

prechod

3837437
Today
This Month
Last Month
All days
1327
36367
40578
3837437

Your IP: 35.172.230.154
Server Time: 2023-01-31 22:58:32

Kontaktujte Mne:

e-mail: paul.muaddib.at.tiscali.cz

ICQ: Paul Muad'Dib 

Skype: Skype status

Legacy of Alchera Guild

fotokate

Lorgit

Shoujo-ai

Shadow

SETI@HOME