Recenze na Filmy, Anime, Hudbu, Knihy - Abiotic

inFAMOUS: Second Son (PS4)

Kutim

Vrtám se momentálně v Linuxu a MacOS X :)

Momentálně čtu hodně věcí :)

Poslouchám Wardruna, King Diamond

Koukám na Anime série z podzimní sezóny

Z hrané scény se rozhoupávám k Vikingům

Filmy starý padesátkový fláky snad i Univesal horory :p

Hraju W40K Dawn of War III

C

o

 

k

u

t

i

m

Cover Infamous Second Son

Delsine, Delsine kam ses to jen dopracoval..?

Studio Sucker Punch připravilo v pořadí třetí díl oblíbené série Infamous. Tentokráte s dovětkem Second Son. Tento díl vychází exkluzivně na Playstation 4 a snaží se, kromě Killzone: Shadow Fall, nalákat hráče ke koupi konzole nové generace. Mně byl podstrčen, abych viděl jak vypadá grafika na konzoli nové generace. Mno, jelikož jsem rozmazlen svým pcčkem, které má grafiku detailnější, nijak obzvlášť mne to neuchvátilo...jenže...hm...jenže, co dělat na konzoli na niž jdou hrát jen hry? Nu a já si řekl: půjčenému koni na zuby nekoukej a jal jsem se testovat vlastní gameplay.

Příběhová linka, potažmo příběhových misí je málo, avšak, abyste se k nim dopracovali musíte tak trochu čistit město Seattle od jednotek DUP. DUP jednotky jsou vlastně policisté bojující proti tzv. Bioteroristům, kteří nejsou ve své podstatě nic jiného než superlidé ovládající určité druhy sil. Já přebírám kontrolu nad obyčejným člověkem Delsinem, tak trochu rebelem, jenž má neustále konflikty se svým bratrem, právě kvůli svému způsobu života. Jednoho hezkého dne mu skříží cestu bioterorista a on přijde k jeho schopnostem ovládat kouř. Jak to tak bývá skříží mu cestu i jednotky DUP v čele s Augustine. Nemilosrdnou hlavní velitelkou jednotek DUP, která ovládá kámen. Augustine trochu pošramotí lidi na niž Delvinovy záleží a on se vydává do Seattlu nakopat všem zadek.

Nejenže však musím v kůži Delsina kopat jednotky DUP, musím také sprejovat po domech a nábřežích, ničit kamerové systémy a věřte, že se to rychle naučíte, protože jinak jste prakticky tuhý. Nu a když už máte za sebou standardní kamery přichází na řadu ty skryté a tajní agenti, plus lítající mrchy, který na vás poštvou jednotky z okolí. Zdá se Vám toho moc? Pak ještě přičtěte ostatní bioteroristy s nimiž se dostanete do křížku a pak se vám odemknou v pseudo RPG stylu další schopnosti jako neon či video.

A jak tak furt pobíhám, nakopávám zadky, ničím tohle a támhleto, zjišťuji, že jelikož se na konzoli nedá dělat nic jiného než hrát, tak hraju...a hraju...a hraju. Díky celkovému konceptu hry mne autoři drží u gamepadu, abych zjistil, že je město vyčištěné od všeho zlého a mne se na bundě tkví orel s levelem True Hero. Jako bonus si ještě dávám DLC Paper Trail u něhož musím přeskakovat z PC na konzoli a zase zpátky (docela mě to štvalo), ale dal jsem to. Jako takovou tečku jsem prohlásil, že ty konzole jsou, ale návykové mrchy a hru jsem raději vrátil...dohranou :p

Z technického hlediska nemohu studiu Sucker Punch nic zásadního vytknout. Zpracování bylo pro konzole na vysoké úrovni ač mne, díky rozmazlenosti Full HD Full Detail s Antialisingem na PC, zas tolik neuchvátilo, jakož i průměrný příběh. Nicméně autoři mne naopak dokázali zaujmout realnou mapou Seattlu, společně s jeho rozlohou a kombinací grafika+hudba+zkoušení ovládání jenotlivých sil a za to si pochvalu určite zaslouží.

{jcomments on}

Sdílejte tento článek

prechod

3590237
Today
This Month
Last Month
All days
470
18826
40630
3590237

Your IP: 3.239.4.127
Server Time: 2022-08-13 13:14:48

Kontaktujte Mne:

e-mail: paul.muaddib.at.tiscali.cz

ICQ: Paul Muad'Dib 

Skype: Skype status

Legacy of Alchera Guild

fotokate

Lorgit

Shoujo-ai

Shadow

SETI@HOME