Recenze na Filmy, Anime, Hudbu, Knihy - Abiotic

Notch - The Innocent LunA: Eclipsed SinnerS

Kutim

Vrtám se momentálně v Linuxu a MacOS X :)

Momentálně čtu hodně věcí :)

Poslouchám Wardruna, King Diamond

Koukám na Anime série z podzimní sezóny

Z hrané scény se rozhoupávám k Vikingům

Filmy starý padesátkový fláky snad i Univesal horory :p

Hraju W40K Dawn of War III

C

o

 

k

u

t

i

m

notch

V malém Japonském městečku ožívá pradávná legenda…

Vývojářské studio Angels Blue Digital Entertainment přišlo na trh s vizuální novelou Notch - The Innocent LunA: Eclipsed SinnerS. Mnoho z Vás si představí vizuální novelu jako klasický dating sim. Jenže mnozí z Vás by se šeredně spletly, alespoň pokud jde o Notch. Na povrchu se tváří nevinně, ale uvnitř roztrhá Vaši duši na tisíce kusů.

Vy se vžijete do role hlavního hrdiny, který žije poklidným životem až do chvíle, kdy se mu zdá podivný sen, v němž se marně snaží zachránit svou kamarádku Nanami. Člověk si řekne obyčejná noční můra, která jej nemusí trápit. Druhý den, jdete se svou kamarádkou Nanami do lesa, protože ráda zkoumá kytičky a zabloudíte do části, kterou neznáte. Je tam nádherně a starý rozpadající se dům připomíná, že tam někdo někdy žil. Zamňouká kočka a vy se na ni s úsměvem podíváte. Kočka něco okusuje. Zamňouká znovu a vy poznáváte v tom podivném kousku lidskou ruku. Nanami je pryč…

Zdá se Vám, že Notch je průhledný? Nikoliv. Ačkoliv se zpočátku zdá, že ve městě řádí jeden vrah, který se nebojí své oběti řezat na kousky, je zřejmé, že za tím vším je něco víc. Něco, co sahá hluboko do minulosti dvou mocných rodů, jež drží nad izolovaným městečkem ochrannou ruku.

Hra Vás postupně seznámí se všemi postavami, které jsou do detailu propracovány a každá z nich má nejen svou vlídnou tvář, ale i svou temnou stránku.

Perfektně zpracované obrazové panely doplněné o skvělý scénář a mrazivou hudbu dávají hráči pocítit dotyk reality a iluze. Příběh nabízí deset rozličných konců, vesměs špatných a ty dobré Vás nenechají na pochybách, že tuto hru vytvářeli asiaté. Velmi neobvyklé zpracování i obsah Vám dají takový zážitek na který dlouho nezapomente.

{jcomments on}

Sdílejte tento článek

prechod

3764060
Today
This Month
Last Month
All days
906
3568
51472
3764060

Your IP: 35.175.107.185
Server Time: 2022-12-03 18:07:24

Kontaktujte Mne:

e-mail: paul.muaddib.at.tiscali.cz

ICQ: Paul Muad'Dib 

Skype: Skype status

Legacy of Alchera Guild

fotokate

Lorgit

Shoujo-ai

Shadow

SETI@HOME