Recenze na Filmy, Anime, Hudbu, Knihy - Abiotic

Leonard Medek - Dobrodruh 4

Kutim

Vrtám se momentálně v Linuxu a MacOS X :)

Momentálně čtu hodně věcí :)

Poslouchám Wardruna, King Diamond

Koukám na Anime série z podzimní sezóny

Z hrané scény se rozhoupávám k Vikingům

Filmy starý padesátkový fláky snad i Univesal horory :p

Hraju W40K Dawn of War III

C

o

 

k

u

t

i

m

Dobrodruh 4

Franta Franta po čvrté a zase skvělé…

Náš hlavní hrdina nám od posledního dílu stále pobývá v Jižní Americe, kde jej zlé síly nechtějí nechat na pokoji. Ačkoliv nám Franta s Belle sice provozuje klub – kasíno, ale prsten třetího triarchy již brzy přitáhne pozoronost těchto sil do kasína. Tentokráte v podobě dekadentního obrazu, který však na světě není sám. Tvrdí se totiž, že každý malíř jednou za život namaluje obraz pro potěchu Ďábla a Ďabel za takové obrazy pak výměnou nabídne svou službu.

Kniha se tentokráte nevěnuje pouze Frantovy, ale i dalším aktérům, jenž mají, co dočinění s prokletými obrazy. Příběhy čtenáře opět zavedou na různé kontinenty, kde tyto artefakty ožívají, aby pohltili duši svých majítelů nebo jen nepozorných lidí.Nitky všech dobrodružných příběhů, místy i mírně hororových se postupně splétají v jeden jediný, vedoucí k Frantovi. Ten se, jak je to u něj již zvykem, čelem staví dalšímu démonickému nebezpečí.

Leonard Medek je prostě řemeslník velkého formátu a čtvrtou knihou Dobrodruha to jen potvrzuje. Opět dostávám příběhy plné dobrodružství, napětí a obrazotvornosti, které mne vtáhli do děje a do poslední stránky nepustili! Rozhodně doufám, že bude díl pátý, protože série má stále co říci a kvalita si drží svůj standard.

{jcomments on}

Sdílejte tento článek

prechod

4453554
Today
This Month
Last Month
All days
72
19486
43442
4453554

Your IP: 3.230.173.188
Server Time: 2024-06-17 03:15:34

Kontaktujte Mne:

e-mail: paul.muaddib.at.tiscali.cz

ICQ: Paul Muad'Dib 

Skype: Skype status

Již nikam vedoucí odkazy

Legacy of Alchera Guild

fotokate

Lorgit

Shoujo-ai

Shadow

SETI@HOME