Recenze na Filmy, Anime, Hudbu, Knihy - Abiotic

Konzole Super FC280

Kutim

Vrtám se momentálně v Linuxu a MacOS X :)

Momentálně čtu hodně věcí :)

Poslouchám Wardruna, King Diamond

Koukám na Anime série z podzimní sezóny

Z hrané scény se rozhoupávám k Vikingům

Filmy starý padesátkový fláky snad i Univesal horory :p

Hraju W40K Dawn of War III

C

o

 

k

u

t

i

m

FC280

I činské konzole nebývají špatné...

 Tento týden mi dorazila taková malinkatá krabička z Číny. Po vybalení na mě vypadla konzole, která se podobá Gameboyi. Kdo by čekal hry z Gameboye či slot na kartu/cartridge, tak toho musím zklamat. Uvnitř se nachází hry ze starého dobrého nintenda NES. Výrobce píše 400. Avšak toto číslo je velmi nadnesené, protože některé hry se opakují. Zde je škoda, že nelze duplikáty vyhodit a nahradit z PC jinými. Zatím jsem to nezkoušel, tak kdo ví? :) 

Mé nenechavé ručičky však konzolku rozebraly a uvnitř se nachází natvrdo přiletovaná paměť. Škoda, čekal jsem klasickou paměťovku ve slotu, jak to mají Číňani ve zvyku. 

Kromě samotné konzole se v balení nachází i pytlík na přenášení konzole. Šňůrka na zavěšení na ruku. Kabel USB na nabíjení. Nabíječka součástí není. A posledním kouskem je AV kabel. Jop, ta pidi konzole jde připojit i k televizi! Nu, a to není vše. Pokud si za bratru 5$ dokoupíte mikro usb ovladač, můžete hrát ve dvou!

A kolik tahle sranda koštuje? Pokud nechytnete akci, pak necelé čtyři stovky. A to se docela vyplatí, nejen vzhledem k tomu kolik si užijete legrace při hraní retro kousků ale i kvůli tomu, že zpracování není na vůbec špatné úrovni. Plasty lícují a zatím nevržou. Tlačítka jsou poměrně příjemná na stisk. Baterie je použitá standardní Nokiácká, kterou koupíte na každém rohu. Hlavním tahounem je však LCD displej se sytými barvami a skvělými pozorovacími úhly. Za ty prachy mohu doporučit všem milovníkům retro her. Zakoupíte ZDE.

Sdílejte tento článek

prechod

4453547
Today
This Month
Last Month
All days
65
19479
43442
4453547

Your IP: 3.230.173.188
Server Time: 2024-06-17 02:58:46

Kontaktujte Mne:

e-mail: paul.muaddib.at.tiscali.cz

ICQ: Paul Muad'Dib 

Skype: Skype status

Již nikam vedoucí odkazy

Legacy of Alchera Guild

fotokate

Lorgit

Shoujo-ai

Shadow

SETI@HOME