Recenze na Filmy, Anime, Hudbu, Knihy - Abiotic

DMC - Detroit Metal City - Movie

Kutim

Vrtám se momentálně v Linuxu a MacOS X :)

Momentálně čtu hodně věcí :)

Poslouchám Wardruna, King Diamond

Koukám na Anime série z podzimní sezóny

Z hrané scény se rozhoupávám k Vikingům

Filmy starý padesátkový fláky snad i Univesal horory :p

Hraju W40K Dawn of War III

C

o

 

k

u

t

i

m

DMC Movie

Negishi si plní svůj sen, tentokráte v hrané verzi…

Aby toho DMC a Death Metalu nebylo málo Japonská provenience si pro nás diváky připravila hranou verzi kresleného seriálu. Je stejně tak dobrá jako ta kreslená? Popravdě si myslím, že není. Autoři ve 100 minutové stopáži šetřili a k mému nepochopení některé scény vypustily, přeházeli nebo změnili, což podle mě filmu mírně uškodilo. Ken'iči Macujama, který hraje Negishiho je možná úchylnější než jeho kreslená verze - takového mimoně jsem už hodně dlouho neviděl :). S tupým úsměvem si zalévá svůj pidi kaktus, aby za chvíli vkročil na podium vyřvávajíc song o znásilnění, vraždách a krvi v podobě Krausera.


Opět v jeho kůži prožívá šílené situace u kterých se divák zasměje, ale již to není takové jako u kreslené verze - největší škoda je té vypuštěné Tokyjské věže :).


Autoři však potřebovali nějaký smysluplný konec a tak je předem jasné, že tentokráte Negishi i přes počáteční odpor jeho dávné spolužačky, dobude její popové srdce drsným Death Metalem. Její skandování DMC šišlavým hláskem je prostě roztomilé a kdo by se nechytnul?


Pokud tedy přetrpíte asijský Visual Key, jejich podání death metalu a šílený výkon Gene Simmonse (ano to je ten z Kissu), pak dostanete vtipnou romantickou komedii…plnou uřvaných japonců a metalu :)
SATSUGAI!!!

{jcomments on}

Sdílejte tento článek

prechod

3656409
Today
This Month
Last Month
All days
848
44823
40175
3656409

Your IP: 44.192.26.60
Server Time: 2022-09-27 08:40:39

Kontaktujte Mne:

e-mail: paul.muaddib.at.tiscali.cz

ICQ: Paul Muad'Dib 

Skype: Skype status

Legacy of Alchera Guild

fotokate

Lorgit

Shoujo-ai

Shadow

SETI@HOME